games from Nokia Data, page 1
MikroMikko 1 M4
| Name | mm1m4 |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 158 |
MikroMikko 1 M4G
| Name | mm1m4g |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 46 |
MikroMikko 1 M6
| Name | mm1m6 |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 85 |
MikroMikko 1 M6G
| Name | mm1m6g |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 44 |
MikroMikko 1 M7
| Name | mm1m7 |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 116 |
MikroMikko 1 M7G
| Name | mm1m7g |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1981 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | good |
| DLs | 41 |
MikroMikko 2 M35D
| Name | mm2m35d |
| Mfr | Nokia Data |
| Year | 1983 |
| Genre | N/A |
| Players | N/A |
| Status | imperfect |
| DLs | 268 |